REGELS & REGISTRATIE 

• LEEFTIJDEN

Under 14:

Alle dansers moeten 13 of onder de 13 jaar oud zijn tijdens het evenement.

 

Under 18:

Alle dansers moeten 17 of onder de 17 jaar oud zijn tijdens het evenement.

 

Over 18: 

De meerderheid van deze leeftijds categorie moet over 18 jaar oud zijn. 

Let op!

20% van je gehele team mag ouder zijn dan aangegeven leeftijds categorie.

 

 

• A & B LEVELS

  • •    Leeftijds categorieën worden alleen gesplitst als er meer dan 30 crews mee doen in een categorie. Zo niet behoudt de organisatie het recht de A & B categorieën samen te voegen. 
    •    A level is voor  semi-professional dans groepen.
    •    B level is voor de upcoming dans groepen.
    •    Bij een eerste inschrijving voor een wedstrijd mag de team zelf bepalen in welke categorie het zich inschrijft.
    •    Wanneer een team in categorie B tweemaal een plek binnen de top 25% van een evenement bemachtigd wordt het team gepromoveerd naar de A-categorie. 
    •    Een team kan niet in eenzelfde seizoen van de A naar de B categorie terugkeren. 

• REGISTRATIE

  • Teams registeren zich via een registratie link.

  • Registratie sluit 2 weken voor het evenement.

  • Na het registeren ontvang je een bevestegingsmail. 

  • Om je registratie compleet te maken, moet het gehele team online kaartjes bestellen voor het evenement. 

 

• PUNTEN SYSTEEM

Presentatie:
De juryleden zullen jureren op basis van de volgende aspecten als het gaat om presentatie:

  • Uitvoering 

  • Podium gebruik 

  • Krijg je het publiek mee 

  • presentatie skills

Creativiteit:

De juryleden zullen jureren op basis van de volgende aspecten als het gaat om creativiteit: 

  • Thema

  • Kwaliteit van de choreografie 

  • Orginaliteit 

  • Outfit 

Het gemiddelde wordt berekend van de twee onderdelen Presentatie & Creativiteit, dit geeft de “Final Score

 

• GELIJKSPEL  

  • In geval van een gelijkspel wordt de winnaar bepaald aan de hand van:
    De hoogste score in de categorie Execution/uitvoering.

  • Indien hieruit geen winnaar kan worden bepaald wordt er gekeken naar: 

  • -    De hoogste score in de categorie Performance. Indien hieruit geen winnaar kan worden bepaald wordt er gekeken naar: 
    -    De hoogste score in de categorie Choreografie.

 

• MUZIEK

  • Muziek lengte tussen de  2:00 en 3:00 minuten.

  • Geen scheldwoorden in de categorie  Under 14. 

  • Muziek moet 2 weken voor het event opgestuurd worden naar: growthdanceregister@gmail.com

  • Het muziek bestand moet op naam van de crew staan bijvoorbeeld:  “DANCECREW.mp3”. 

  • Elk team moet een back up cd meenemen naar het evenement.

 

• PUNTEN AFTREK

  • Er word een halve punt afgetrokken als je over het tijdslimiet van 3:00 Minuten gaat. 

  • Er wordt een halve punt afgetrokken indien de muziek van een team in de Under 14 categorie scheldwoorden bevat.

  • Er wordt een halve punt afgetrokken als de muziek te laat binnen is.

• PRIJZENGELD TROFEEEN 

Tijdens alle voorrondes ontvangen de top 3 teams een trofee per team. Tijdens de Finale ontvangen de top 3 teams ook een trofee.

Naast deze trofeeën ontvangen de top 3 winnende teams binnen de “A-levels” ook nog eens een geldprijs:

  • U14A: €250
  • U18A: €500
  • O18A :€750